فروشگاه پیک زبان تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند. ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

 

کرونا : با توجه به شرایط حساس پیش آمده بیماری کرونا, مجموعه پیک زبان نهایت تلاش خود را انجام میدهد تا تمامی پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و درمان را طبق مقررات اعمال و اجرا کند.

 

محدوده شهر تهران:

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک موتوری صورت می گیرد. زمان تحویل بین 12 تا 48 ساعت می باشد.
هزینه ارسال برای سفارشات 27000 تومان می باشد. براس سفارشات فوری تهران هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد. ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید.

 

محدوده هایی که ارسال توسط پیک موتوری شامل هزینه بالاتر میباشد و توسط اداره پست انجام میگیرید به شرح زیر است:
شمال تهران : از نیاوران به بالا
جنوب تهران : از دولت آباد به پایین
غرب تهران : از دهکده المپیک به سمت غرب
شرق تهران : از اتوبان بسیج به سمت شرق

 

محدوده خارج از شهر تهران:

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک (تا 3 کیلوگرم) از طریق شرکت پست به دست شما خواهد رسید.

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداقل 2 روز حداکثر 6 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد.

شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند. برای مثال تحویل در شهر تهران با تحویل در کرج کرایه حمل متفاوتی دارد.

اگر کالای ارسال شده اشتباه فرستاده شود به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد.