شرایط حمل و تحویل کالا

فروشگاه پیک زبان تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند. ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

 

شهر تهران:

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از 4 طریق صورت می گیرد.

موتو پیک : هزینه ارسال 55000 تومان – زمان ارسال 12 تا 24 ساعت کاری ( برای مثال , پیک های موتوری غرب تهران صبر میکنند تا حداقل 10 مسیر به سمت غرب ثبت سفارش کنند سپس راهی مسیر ها میگردند و با توجه به ترافیک و مسیریابی بهتر , سفارشات را تحویل میدهند ) , در برخی موارد پیک موتوری مرسوله را تا درب واحد نمی آورد و از شما درخواست میکند تا جلوی درب آپارتمان بسته را تحویل بگیرید و دلیل آن تعداد بالای محصول بر روی موتور خود است که بار مسئولیتی برای راننده دارد.

اسپید پیک : هزینه ارسال 120000 تومان – زمان ارسال 3 تا 8 ساعت کاری ( پیک ها محدودیت تعداد سفارش ندارند و از زمان ثبت سفارش تا حداکثر 8 ساعت مرسوله را تحویل میدهند )

جت پیک : هزینه ارسال 150000 تومان – زمان ارسال 1 تا 3 ساعت کاری ( در این نوع سفارش پیک فقط به صورت اختصاصی مسیر شما را برای تحویل دریافت میکند و موظف است بسته را درب واحد تحویل دهد.

نکته : تمامی شهرستان های اطراف تهران نیز ارسال بسته هایشان توسط اداره پست انجام میگردد.

 

مشتریان عزیز شهرستان

فروشگاه پیک زبان سعی بر این دارد تا کتاب های درخواستی شما عزیزان را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت موجود در بازار ایران را خدمتتان ارائه دهد بنابراین حاشیه سود دریافتی از شما عزیزان را تا پایین ترین حد ممکن در نظر گرفته است . اما در بحث هزینه های ارسالی نمیتواند دخالتی داشته باشد زیرا توسط اداره پست , تیپاکس و باربری ارسال میگردد و آنها سیاست های خاص خودشان را دارند بنابراین هزینه ای که شما پرداخت میکنید صرف پاکت یا کارتن , چسب , نوشت افزار و مسئول بسته بندی میگردد و هیچ سودی برای فروشگاه پیک زبان ندارد.

در حال حاضر ارسال کالا برای شهرستان از 4 طریق صورت می گیرد.

1- پست سفارشی : هزینه ارسال 50000 تومان – زمان ارسال 3 تا 7 روز کاری

2- پست پیشتاز : هزینه ارسال 65000 تومان – زمان ارسال 2 تا 4 روز کاری

3- تیپاکس : هزینه ارسال 75000 تومان – زمان ارسال 2 روز کاری ( هزینه 75.000 تومان که مشتری پرداخت میکند برای ارسال بسته خود توسط پیک موتوری از مبدا تهران میدان انقلاب به مقصد دفاتر تیپاکس تهران میباشد , همچنین شرکت تیپاکس نسبت به وزن و مسافت شهر مشتری ,هزینه ای را در نظر میگیرد و در مقصد مشتری باید آن مبلغ جداگانه را به شرکت تیپاکس پرداخت کند تا بسته خود را تحویل بگیرد . در صورت امتناع مشتری از دریافت بسته تمام مسئولیت آن برعهده مشتری میباشد و فروشگاه پیک زبان هیچگونه مسئولیتی ندارد.)

4- باربری : هزینه ارسال 55000 تومان – زمان ارسال 1 تا 3 روز کاری – (این گزینه مختص مشتریانی است که سفارشات عمده از 10 جلد کتاب به بالا را دارند)* این هزینه برای حمل بسته (کارتن) مشتری توسط پیک موتوری از مبدا میدان انقلاب تا باربری وطن در خیابان شوش – خیابان شهید رجایی – موسسه حمل و نقل وطن میباشد و نسبت به وزن و مسافت, خود شرکت حمل و نقل وطن در مقصد مبلغی را از مشتری دریافت مینماید. در صورتی که مشتری عمدا و دانسته تعداد کتاب بالاتر با وزن بیشتر را انتخاب کند و برای ارسال این گزینه را انتخاب ننماید فروشگاه پیک زبان بسته (کارتن) را توسط شرکت ایتوک ارسال مینماید که کل هزینه ارسال برعهده مشتری میباشد)

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، مشتری هیچ هزینه اضافی دیگری پرداخت نمیکند و مامور پست بسته را تا درب منزل می آورد.

شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند. برای مثال تحویل در شهر تهران با تحویل در کرج کرایه حمل متفاوتی دارد.

اگر کالای ارسال شده اشتباه فرستاده شود به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی به شما بازپرداخت خواهد شد.