فروشگاه پیک زبان تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند. ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

 

شهر تهران:

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از 3 طریق صورت می گیرد.

  1. موتو پیک : هزینه ارسال 45000 تومان – زمان ارسال 12 تا 24 ساعت کاری ( برای مثال , پیک های موتوری غرب تهران صبر میکنند تا حداقل 5 مسیر به سمت غرب ثبت سفارش کنند سپس راهی مسیر ها میگردند و با توجه به ترافیک و مسیریابی بهتر , سفارشات را تحویل میدهند )
  2. اسپید پیک : هزینه ارسال 89000 تومان – رمان ارسال 3 تا 6 ساعت کاری ( پیک ها محدودیت تعداد سفارش ندارند و از زمان ثبت سفارش تا حداکثر 6 ساعت مرسوله را تحویل میدهند )
  3. جت پیک : هزینه ارسال 119000 تومان – زمان ارسال 1 تا 2 ساعت کاری ( در این نوع سفارش پیک فقط به صورت اختصاصی مسیر شما را برای تحویل دریافت میکند )

نکته : موتوپیک فقط مسیر های تعیین شده را می آورد و اگر خارج از محدوده باشد با همان هزینه پرداختی موتو پیک مرسوله توسط اداره پست ( پست سفارشی ) ارسال میگردد.

محدوده هایی که ارسال توسط پیک موتوری شامل هزینه بالاتر میباشد و توسط اداره پست انجام میگیرید به شرح زیر است:
شمال تهران : منطقه 1
جنوب تهران : مناطق 15 – 16 – 19 – 20
غرب تهران : منطقه 5 از شهران به سمت غرب – منطقه 22 و 21 و 18 از یافت آباد به سمت غرب
شرق تهران : منطقه 4 از فلکه اول تهرانپارس به ست شمال شرقی و شرق – منطقه 13 و 14 و 15

تمامی شهرستان های اطراف تهران نیز ارسال بسته هایشان توسط اداره پست انجام میگردد.

 

مشتریان عزیز شهرستان
فروشگاه پیک زبان سعی بر این دارد تا کتاب های درخواستی شما عزیزان را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت موجود در بازار ایران را خدمتتان ارائه دهد بنابراین حاشیه سود دریافتی از شما عزیزان را تا پایین ترین حد ممکن در نظر گرفته است . اما در بحث هزینه های ارسالی نمیتواند دخالتی داشته باشد زیرا توسط اداره پست , تیپاکس و باربری ارسال میگردد و آنها سیاست های خاص خودشان را دارند بنابراین هزینه ای که شما پرداخت میکنید صرف پاکت یا کارتن , چسب , نوشت افزار و مسئول بسته بندی میگردد و هیچ سودی برای فروشگاه پیک زبان ندارد.

در حال حاضر ارسال کالا برای شهرستان از 4 طریق صورت می گیرد.

1- پست سفارشی : هزینه ارسال 39000 تومان – زمان ارسال 3 تا 7 روز کاری ( تا 4 جلد کتاب یا 2 کیلوگرم – بیشتر این تعداد یا وزن اعلام شده کتاب ها باید داخل کارتن قرار بگیرند بنابراین هزینه 39000 تومان صرف کارتن و هزینه بسته بندی میگردد و مرسوله پسکرایه شده و مشتری باید مبلغی را در مقصد جداگانه پرداخت کند)

2- پست پیشتاز : هزینه ارسال 49000 تومان – زمان ارسال 2 تا 4 روز کاری ( تا 4 جلد کتاب یا 2 کیلوگرم – بیشتر از این تعداد یا وزن اعلام شده کتاب ها باید داخل کارتن قرار بگیرند بنابراین هزینه 39000 تومان صرف کارتن و هزینه بسته بندی میگردد و مرسوله پسکرایه شده و مشتری باید مبلغی را در مقصد جداگانه پرداخت کند)

3- تیپاکس : هزینه ارسال 35000 تومان – زمان ارسال 2 روز کاری ( هزینه ای که مشتری پرداخت میکند برای ارسال بسته خود توسط پیک موتوری از مبدا تهران میدان انقلاب به مقصد دفاتر تیپاکس تهران جمالزاده جنوبی میباشد – پیک موتوری بسته را تحویل میدهد و شرکت تیپاکس نسبت به وزن و مسافت شهر مشتری ,هزینه ای را در نظر میگیرد و در مقصد مشتری باید آن مبلغ جداگانه را به شرکت تیپاکس پرداخت کند تا بسته خود را تحویل بگیرد)

4- باربری : هزینه ارسال 89000 تومان – زمان ارسال 1 تا 3 روز کاری – (این گزینه مختص مشتریانی است که سفارشات عمده دارند)* این هزینه برای حمل بسته (کارتن) مشتری توسط پیک موتوری از مبدا میدان انقلاب تا باربری وطن در خیابان شوش – خیابان شهید رجایی – موسسه حمل و نقل وطن میباشد و نسبت به وزن و مسافت, خود شرکت حمل و نقل وطن در مقصد مبلغی را از مشتری دریافت مینماید. در صورتی که مشتری عمدا و دانسته تعداد کتاب بالاتر با وزن بیشتر را انتخاب کند و برای ارسال این گزینه را انتخاب ننماید فروشگاه پیک زبان بسته (کارتن) را توسط شرکت ایتوک ارسال مینماید که کل هزینه ارسال برعهده مشتری میباشد)

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، مشتری هیچ هزینه اضافی دیگری پرداخت نمیکند و مامور پست بسته را تا درب منزل می آورد.

شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند. برای مثال تحویل در شهر تهران با تحویل در کرج کرایه حمل متفاوتی دارد.

اگر کالای ارسال شده اشتباه فرستاده شود به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی به شما بازپرداخت خواهد شد.