شرایط و ضوابط فروشگاه کتاب “پیک زبان”

مهم‌ترین شرایط حاکم بر ارائه خدمات فروش کتاب پیک زبان به شرح زیر است. لطفاً در صورتی از خدمات ما استفاده فرمایید که این شرایط مورد پذیرش‌تان است:

فروشگاه اینترنتی پیک زبان برخی عناوین را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، برخی از کتاب‌های ارائه شده در سایت پیک زبان ممکن است قابل ارسال نباشد و چاپ آنها در انبار ناشر یا توزیع کننده اصلی به اتمام رسیده باشد و یا در برخی موارد ممکن است کتاب خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین فروشگاه اینترنتی پیک زبان قابل تهیه نباشد. در این صورت مسئول فروش با سفارش دهنده تماس گرفته توضیحات لازم را خواهد داد.

فروشگاه اینترنتی پیک زبان کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود در چنین زمانی مسئول فروش با سفارش دهنده تماس گرفته و  بعد از تایید وی سفارش را ارسال می کند.

برخی از کتب زبان های دانمارکی,یونانی,لهستانی و سایر زبان ها که مشتریان خاص و کم تعدادی دارند به سفارش مشتری چاپ می شوند و زمان چاپ بین 3 تا 7 روز کاری است.

فروشگاه اینترنتی پیک زبان صرفاً کتاب‌های نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌های دست دوم را ندارد. همچنین آسیب دیدگی بسته بندی و محصول در شهر تهران بر عهده پیک موتوری و شهرستان ها بر عهده اداره پست میباشد زیرا پیک زبان تمامی محصولات خود را در بسته بندی پاکت و کارتن نو قرار میدهد بنابراین هیچگونه مسئولیتی در این قبال آسیب دیدگی ندارد .

کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.

تحویل سفارشات در شهر تهران بین 1 تا 2 روز کاری ، ارسال با پست سفارشی 3 تا 7 روز کاری و پست پیشتاز 2-4 روز کاری زمان می برند.
به علت هزینه بالای ارسال , سفارشات بالای 2.5 کیلوگرم یا 10 جلد به بالا پسکرایه ارسال میشود و مشتری موظف به پرداخت هزینه ارسال محصول خود میباشد, پیک زبان فقط هزینه بسته بندی و ارسال به اداره پست را دریافت مینماید.

پس از تأیید پرداخت، یک پیامک حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود.

مسئولیت فروشگاه اینترنتی پیک زبان در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.

در صورتیکه تغییر قیمت سفارش برای شما قابل قبول نیست،این موضوع را از طریق تلفن به بخش سفارشات فروشگاه اینترنتی پیک زبان اطلاع دهید. در غیر اینصورت کتاب با قیمت پشت جلد برای شما ارسال می شود.

انصراف از خرید : به علت متصل بودن درگاه های پرداخت بانکی فروشگاه پیک زبان به اداره مالیات و محاسبه شدن مالیات هر پرداختی توسط دولت , فروشگاه پیک زبان به هیچ عنوان لغو سفارش انجام نمیدهد مگر در مواردی خاص که کتاب قابل تهیه نباشد با مشتری تماس گرفته و مبلغ را عودت میدهد. بنابراین لطفا در خرید خود دقت فرمایید.

مرجوع کردن : مشتری گرامی مجموعه پیک زبان به هیچ عنوان کالای مرجوعی نمیپذیرد. لطفا در خرید خود دقت فرمایید.

تعویض یا جابجایی کتاب: در صورت اشتباه در خرید از طرف مشتری , هیچگونه مسئولیتی بر عهده پیک زبان نیست و هیچ کتابی پس گرفته نمیشود.

در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، یک بار با مشتری تماس گرفته خواهد شد و در صورت پاسخگو نبودن در قسمت وضعیت سفارش گزینه (تماس گرفته شد و مشتری پاسخگو نیست) فعال خواهد شد و در این شرایط خود مشتری موظف به پیگیری سفارش خود میباشد و در صورت لغو سفارش وجه آن عیناً به حساب مشتری مسترد می‌گردد. استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست.

پس از ثبت درخواست استرداد وجه توسط مشتری در سیستم، انتقال وجه به طور معمول بین 1 تا 3 روز کاری انجام شده و رسید آن در صورت درخواست برای مشتری ایمیل می‌شود. مسئولیت واریز وجه به حساب مشتری بر عهده بانک گیرنده وجه بوده و در صورت بروز مشکل، پیگیری موضوع توسط مشتری باید انجام شود.

در هنگام استرداد وجه به حساب مشتریان. نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت باید تطابق داشته باشد.

اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به فروشگاه اینترنتی پیک زبان صرفاً برای ارائه خدمات فروشگاه اینترنتی پیک زبان مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

فروشگاه اینترنتی پیک زبان اخبار و اطلاعات خود و شرایط فروش ویژه را به صورت دوره‌ای برای مشتریان ارسال خواهد کرد. در صورت عدم تمایل به دریافت این پیام ها موضوع را از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره 09190220709 اطلاع دهید.

هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است. در صورت امتناع مشتری از دریافت بسته تمام مسئولیت آن برعهده مشتری میباشد و فروشگاه پیک زبان هیچگونه مسئولیتی ندارد.

طبق قانون اداره پست مأمور پست باید برای تحویل بسته‌های پیشتاز حداقل 2 بار به آدرس مراجعه کرده و در صورت عدم حضور گواهی در محل نصب کند تا گیرنده ظرف 10 روز با مراجعه به باجه معطله، بسته را دریافت کند. اگر فکر می‌کنید امکان عدم حضور در آدرس‌تان وجود دارد بسته را با پست پیشتاز خریداری کنید تا مسئولیت بیشتری برای تحویل بر عهده اداره پست باشد.

هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.