معرفی کتاب

بهترین کتاب آموزش زبان آلمانی ویژه نوجوانان

پیک زبان

آموزش زبان آلمانی یا هر زبان دیگری نیازمند منابع معتبر و محتوای به روز و جذاب است تا انگیزه کافی در زبان آموز ایجاد شود و این انگیزه در تمام مدت دوره باقی بماند. زبان آموزان جوان زمانی یادگیری را فرآیندی ساده و آسان می بینند که با هم و به صورت گروهی کار کنند و از یکدیگر مطالب جدید یاد بگیرند و به هم کمک کنند.

 

شیوه تدریس کتاب های Beste Freunde

کتاب های آموزشی زبان آلمانی Beste Freunde از شیوه تدریس و یادگیری گروهی استفاده می کند تا زبان آموزان را از راه های درست هدایت کند. مطالب و مباحثی که در این کتاب آموزش داده می شوند شامل وقایع و اتفاقاتی هستند که در زندگی روزمره جریان دارند و زبان آموزان می توانند از زبان معتبر، درست و مناسب شرایط استفاده کنند.

یادگیری آلمانی را با دوستانتان تجربه کنید.

نوجوانان و جوانان همه چیز را از یکدیگر و با یکدیگر یاد می گیرند. با همین رویکرد، کتاب های آموزشی Beste Freunde به گروهی از افراد جوان متکی است. آن ها زبان آموزان را در تمام مراحل یادگیری، راهنمایی و هدایت می کنند و زندگی روزمره آلمانی ها را با داستان های سرگرم کننده به آن ها نشان می دهند. در هر درس این کتاب، زبان آموزان زبان را به طور مستقیم و بدون واسطه از شخصیت اصلی یاد می گیرند و این روش جالب و انگیزشی است!

 

مجموعه Beste Freunde مخصوص نوجوانانی تهیه شده که هیچ پیش زمینه و اطلاعاتی در رابطه با زبان آلمانی ندارد که همین سبب شده تا این کتاب برای نوجوانانی که به زبان آلمانی علاقه دارند یا قصد مهاجرت به آلمان را دارند بهترین گزینه باشد.

سطوح مجموعه بستِ فِغُیندِ

این مجموعه در 2 سطح A1 , B1 به نگارش درآمده است.

 

برای خرید تک یا عمده از فروشگاه اینترنتی پیک زبان با شماره های 02166479056 و همراه 09190220709 در (تلگرام , واتس آپ) با ما در ارتباط باشید.

ID Instagram : @peyke_zaban

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *